نحوه خرید از فروشگاه:

به دليل افزايش هزينه هاي رفت آمد و كمبود زمان براي خريد و همچنین در دسترس نبودن برخی اقلام کالاها در برخی نقاط کشور،  گرايش مردم به خريد راحت، سريع و از راه دور افزايش يافته است. از جمله اين روشها خريد تلفني و اينترنتي مي باشد كه به سرعت در حال گسترش بوده و روزانه هزاران سفارش از طريق سيستم فروش پستي در حال ارسال مي باشد.

فروش پستي نام روش جديد فروش مي باشد كه فروشنده با کمک گرفتن از خدمات شرکت پست جمهوری اسلامی  ایران، می تواند  سفارشات ثبت شده در فروشگاه را  در سراسر کشور به مشتريان تحويل دهد.

پرداخت وجه کالا در این سیستم فروش به دو صورت انجام میگیرد:

  1. پرداخت نقدی (آنلاین) ازطریق درگاه های پرداخت بانکی کشور حین خرید از سایت
  2. پرداخت از طریق واریز به شماره کارت فروشگاه و ثبت سفارش به صورت تلفنی یا از طریق تلگرام

هزینه سفارش:

هزینه سفارش کالا شامل قیمت اجناس سفارش داده شده + هزینه خدمات + هزینه پست میباشد.

  •    مشتریان گرامی بابت هزینه خدمات  مبلغ 1500 تومان جهت بسته بندی در هر سفارش پرداخت خواهد نمود.
  • هزینه پست و مالیات بر ارزش افزوده مربوط به خدماتی است که شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارائه میکند و مستقیما به حساب اداره پست واریز می شود.

توجه: 

  • بسته های پستی هر روز ساعت 8 صبح به اداره پست تحویل میشوند.
  • بنا به بخشنامه اداره پست، فاکتورهایی که مبلغ خرید آنها کمتر از 50.000 ریال باشد ارسال نخواهد شد.

 

روند برگرداندن کالا و یا انصراف از خرید :

 سیاست فروشگاه در این مورد منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی میباشد. این قانون بیان می‌دارد: «در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.»

همانطور که در بالا اشاره شد در صورتیکه مشتری پس از دریافت کالا،  به هر دلیل راضی نباشد، فروشگاه رنگین کمان کالا با کمال احترام کالای ارسال شده را پس گرفته  و پس از عودت کالا توسط مشتری، وجه پرداخت شده به حساب مشتری برگردانده خواهد شد. توجه شود که فرصت برگرداندن کالا به فروشگاه یک هفته میباشد.